Aquapol İç Yapısı

Image module

Aquapol Yapısı ve Üretimi

Yapısı ve Üretimi: Aquapol cihazının iç yapısı, alıcı ve verici antenlerin akıllı bir kombinasyonundan oluşur ve 3 ana parçadan ibarettir:

1 Alıcı birim: Bu bölüm cihazın alt kısmında yer alır ve Dünyanın elektromanyetik alanından belirli bir dalga boyunu yakalar. Sadece bu dalga boylarını geçirmeye izin vermek için tasarlanmış bir dalga boyu filtreleme sistemidir. Bu sayede, suyun duvarlardaki kılcal damarlar içerisinde hareketini tam tersi şekilde yönlendirir.

2 Kutuplama birimi: Bu bölüm yararlı dalgaları duvar içlerine yansıtır. Cihazın aktif menzili içindeki duvarların dehidrasyonunu gerçekleştirir ve duvarlardaki kılcal damarlardan yürüyen suyun geri gitmesini sağlar.

İletim birimi: Bu bölüm yararlı dalgaları duvar içlerine yansıtır. Cihazın aktif menzili içindeki duvarların dehidrasyonunu gerçekleştirir ve duvarlardaki kılcal damarlardan yürüyen suyun geri gitmesini sağlar.

Aquapol cihazı kristal radyolara (Kristal Radyo: Radyo dalgalarını elektriğe dönüştürerek çalışan bir radyo türü) benzer şekilde herhangi bir elektriğe gerek duymaksızın çalışır. Anten sistemi aracılığıyla yakaladığı enerji dalgalarını enerjiye çevirerek çalışır.

Cihazlar çeşitli boyutlardadır ve bunların etki alanı yarıçapı, 50 m2’den 1000 m2’nin üstündeki tüm duvarları kapsar

Üretim

Aquapol, çok yüksek teknik standartlara göre üretilmektedir ve sıkı kalite kontrollerine tabi tutulmaktadırlar. İmalat sürecinin bazı resimlerini aşağıda görebilirsiniz.