Aquapol cihazı kurulduğu mekanda herhangi bir fiziksel değişikliği olmadan ömür boyu garantilidir.

Tabii ki , Aquapol cihazı portatif bir cihazdır.Yer değişikliklerinde yeni takılacak yerin keşfi yapılarak en uygun yere teknisyenlerimiz tarafından monte edilecektir.

Montaj öncesinde cihazın monte edilmesi düşünülen mekan uzman personelimiz tarafından yüksek teknoloji cihazlar ile taranır. Elektromanyetik yoğunluğa göre montaja en uygun yer mülk sahibi ile birlikte kararlaştırılır.

Durum böyle değil. Aquapol sistemi enerjiye ihtiyaç duyuyor, ancak enerji alımı o kadar küçük ki harici bir güç kaynağından beslenmesine gereksinim duymuyor; enerjisini dahili bir anten sistemi ile yakalıyor. Bu yeni bir konsept değil. Radyo alıcısının en basit biçimi olan kristal telsiz gibi “elektromanyetik dalgalardan” beslenmektedir.

Hayır yok. Nedeni: Aquapol sisteminin güç çıkışı çok küçük. Bunu bazı figürlerle perspektif içine koyalım

ÇIKIŞ GÜCÜ

İsveç’te yapılan bir araştırma, baz istasyonundan (kule) ne kadar uzakta olduklarına bağlı olarak cep telefonlarının 2 watt’a kadar çıktı ürettiği sonucuna varmıştır. Diğer teknik alanlar, çıkış gücünün 250 mW ile 1-2 W arasında olduğunu göstermektedir.
Bir Aquapol sisteminin çıkışı birkaç mikrowatt (milyonda bir watt) ‘dır, bu nedenle bir cep telefonundan bin kat daha azdır. Herkesin vücudun çok yakınında taşıdığı cep telefonları güvenli kabul edilirse, Aquapol sisteminin birkaç metre uzaklığındaki çok daha küçük çıktı kesinlikle herhangi bir canlı organizma için sorun oluşturmaz.
Bir frekans analizörüyle yapılan profesyonel ölçümler bu gerçeği doğrulamaktadır. Videoyu buradan izleyin: Aquapol spektrum analizörü ölçümleri

MANYETİK ALANLAR

Dünyamız, tüm canlı organizmaların her geçen gün tabi olduğu doğal bir manyetik alana sahiptir. Bilimsel literatüre göre, dünyanın manyetik alanının yoğunluğu 25 ila 65 mikroteslas arasında değişir.
Aquapol sisteminin fiili ölçümleri, manyetik alan yoğunluğunda yaklaşık 1.5 microteslas değişikliği yarattığını gösteriyor. Bu, 65 mikrotesla doğal eşiğe kıyasla çok az olduğundan, sağlık riski oluşturmaz..